O nas

„Ci, którzy zajmują się chorymi, powinni koniecznie zrozumieć, czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie, i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje”.

Leonardo da Vinci

Dom u Wawrzyniaka to prywatna placówka dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych oferująca pełen zakres całodobowej opieki stacjonarnej. Naszą misję rozpoczęliśmy w połowie lat 90. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało zarejestrowaniem placówki na czas nieokreślony na pozycji 11.  w „Rejestrze placówek zapewniających całodobową opiekę…” prowadzonym przez Wojewodę Pomorskiego.

Placówka dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych położona jest na Półwyspie Helskim, w Jastarni. Przyjmujemy osoby chodzące, leżące, zapewniając im mieszkanie, wyżywienie, opiekę lekarską, pielęgniarską i duszpasterską.
Miła i fachowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego pensjonariusza to wizytówka naszej firmy.

Dzienny koszt pobytu jednej osoby do uzgodnienia. Przyjmujemy osoby z chorobą Alzheimera.

Doświadczony i wyspecjalizowany personel zapewni Twoim bliskim całodobową fachową opiekę w każdej sytuacji życiowej:  w starości, niepełnosprawności czy chorobie.

 

Zostaw odpowiedź

Możesz użyć tagi i atrybuty HTML : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>